Twitter Facebook
Žádný den nemůžeš zastavit, ale můžeš se snažit jej nepromarnit.
HLAVNÍ FOTOGALERIE DOKUMENTY PROJEKTY HISTORIE KONTAKTY
   O nás      
   Dokumenty školy
   Poradenské služby
   EKOŠKOLA   
   Recyklohraní
   Školní časopis
   Doplňková činnost
   Zápis do 1. třídy
   Napsali o nás
   Navštívili nás
   Výběrová řízení
   Kudy k nám   

TOPlist

AKTUALITY

3. ČERVNA, 2020 - INFORMACE PRO 2. STUPEŇ. Od 8. června 2020- možnost dobrovolného návratu žáků 2. stupně do školy. Bližší informace v sekci pro rodiče nebo přímo u ředitelky školy nebo u třídních učitelů. Žáci musí mít vyplněné a podepsané zákonnými zástupci Čestné prohlášení, aby jim byl umožněn vstup do školy. Děkujeme a milí žáci, těšíme se na vás.

1. ČERVNA, 2020 - Přání. Přejeme všechno nejlepší všem dětem k Mezinárodnímu dni dětí.

26. KVĚTNA, 2020 - INFORMACE. Od 1. června možnost dobrovolného návratu i našich žáků od III.třídy do školy, zájemci nahlaste své dítě u třídního učitele nebo zástupce ředitelky v průběhu úterý. Děkujeme

19. KVĚTNA, 2020 - PRŮBĚŽNÉ A ZÁVĚREČNÉ HODNOCENÍ ŽÁKŮ ZA 2. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2019/2020. Dobrý den, zasíláme důležitý dokument, který upravuje způsoby průběžného a závěrečného hodnocení žáků za 2. pololetí školního roku 2019/2020.
Soubor: Pokyn pro hodnocení - 2020 (PDF, 0.42 MB)

12. KVĚTNA, 2020 - KONEC VÝUKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020. Vyučování končí ve školním roce 2019/2020 v pátek 26. června 2020.
Soubor: VOLNÉ DNY (PDF, 0.38 MB)

7. KVĚTNA, 2020 - Dobrovolná přítomnost žáků 1.stupně od 25. května 2020 ve škole. Dobrovolná přítomnost žáků 1.stupně od 25. května 2020 ve škole V naší škole se to týká jen žáků "běžné" třídy, tj. I. třída( 1., 2.,4., 5. ročník). Speciální třídy(třídy podle § 16, odst.9) budou uzavřeny do 30. června 2020. Výuka bude realizována na dálku, jako dosud. Sestavujeme seznam dětí pro školní skupinu na základě dobrovolnosti. Telefonicky se zákonnými zástupci dětí projednáváme všechny podmínky dobrovolného nástupu dětí do školy od 25.5.2020. Z metodiky MŠMT: ZŠ/třídy zřízené podle § 16 odst. 9 školského zákona pro žáky s tělesným postižením, mentálním postižením, souběžným postižením více vadami, poruchami autistického spektra či závažnými poruchami chování budou do 30. 6. 2020 uzavřeny. Tyto školy budou do tohoto data i nadále realizovat vzdělávání na dálku.

7. KVĚTNA, 2020 - Žáci 9. ročníku od 11. května 2020. V souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 je od 11. 5. umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníků pro účely přípravy na přijímací zkoušky. Takové žáky ve škole v letošním roce nemáme, proto pokračuje výuka na dálku.

5. KVĚTNA, 2020 - PRÁVĚ PROBÍHÁ DODATEČNÝ ZÁPIS DO 1. TŘÍDY . STÁLE PŘIJÍMÁME ŽÁDOSTI O PŘIJETÍ DO PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY ( poslední volná místa), informace najdete v sekci Zápis do 1. třídy.

4. KVĚTNA, 2020 - Odkaz. Podmínky pro naší školu budou upřesněny v průběhu prvního květnového týdne. http://www.msmt.cz/soubor-hygienickych-pokynu-pro-ms-zs-a-ss

4. KVĚTNA, 2020 - Vzdělávání v oblasti online bezpečnosti - "E-Bezpečí pro rodiče - online videokurz". Detaily o kurzu naleznete zde: https://e-bezpeci.cz/index.php/z-nasi-kuchyne/1828-e-bezpeci-pro-rodice-unikatni-videokurz-pro-vsechny-rodice Zkušební lekci kurzu si můžete vyzkoušet zde: https://www.e-bezpeci.cz/rodice heslo: DEMO

29. DUBNA, 2020 - Informace k hodnocení výsledků vzdělávání ke konci školního roku 2019/2020. Konkrétní podmínky pro naší školu budou včas upřesněny. Vyhláška a metodika MŠMT k nahlédnutí v sekci Informace pro rodiče a také na našem Twitteru a Facebooku.

29. DUBNA, 2020 - ZÁPIS - AKTUÁLNÍ INFORMACE . Ve čtvrtek 30. dubna 2020 je poslední termín řádného zápisu do školy, zápis do přípravné třídy trvá. V případě zjištění, že máte doma dítě, které mělo být u zápisu do školy, neprodleně kontaktujte ředitelku školy. Domluvíte se na dalším postupu. Děkujeme.

22. DUBNA, 2020 - NOVINKA! NAŠE ŠKOLA NOVĚ NA FACEBOOKU A TWITTERU.. Naší školu můžete nově sledovat také na sociálních sítí Facebook a Twitter. Odkazy na oficiální profily školy naleznete na hlavní stránce webu na horní liště.

15. DUBNA, 2020 - ZÁPIS DO ŠKOLY A PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY. Ve středu 15. dubna začaly zápisy. Požadujete-li individuální přístup a výuku s novými metodami,tak možná právě naše škola je vhodná pro vaše dítě. Neváhejte nás kontaktovat.

9. DUBNA, 2020 - Velikonoční přání. Dobrý den, přejeme všem žákům, zákonným zástupcům a rodičům pohodové prožití velikonočních svátků.

2. DUBNA, 2020 - HODNOCENÍ ŽÁKŮ - formuláře. Dobrý den, připravili jsme si pro žáky naší školy online formuláře, ve kterých budou hodnotit svou týdenní domácí výuku. Hodnocení budeme provádět vždy jednou týdně. Odkazy na formuláře naleznete v přiloženém dokumentu. Žák si zvolí formulář podle toho, do jaké chodí třídy.
Soubor: Odkazy na online hodnocení (PDF, 0.08 MB)

2. DUBNA, 2020 - Informace k online výuce - ZŠ Jihlava, Jungmannova 6. Dobrý den, v přiloženém souboru naleznete důležité informace k online výuce na naší škole. V dokumentu je popsáno, kde hledat kontakty na učitele, jak a kde jsou zadávány podklady pro výuku atd. Tento soubor naleznete také v sekci Informace pro rodiče.
Soubor: Informace k online výuce - ZŠ Jihlava, Jungmannova 6 (PDF, 0.09 MB)

31. BŘEZNA, 2020 - Pozdrav od paní ředitelky. Vážení kolegové, milí žáci a rodiče našich žáků. Velmi oceňuji váš přístup v této "jiné" době. Vše společně zvládneme. Přeji vám radostné chvíle a hlavně zdraví. Brzy na viděnou!!!
Soubor: Pozdrav všem (JPG, 0.09 MB)

25. BŘEZNA, 2020 - Celoškolní projekt " A jakou roušku máš Ty? Chránim Tebe, chráníš Mě " . Metodik prevence vyhlašuje dne 25. března 2020 do ukončení mimořádného opatření celoškolní projekt " A jakou roušku máš Ty? Chránim Tebe, chráníš Mě ". Bližší informace naleznete v sekci Informace pro rodiče/podklady pro výuku.

24. BŘEZNA, 2020 - PODĚKOVÁNÍ A INFORMACE. Milí žáci, vážení zákonní zástupci. Děkuji vám za společně zvládnutý týden. Je výborné, jak doma, milí žáci, pracujete, zvládáte školní výuku na dálku. A vy zákonní zástupci, jak nás podporujete, pomáháte se zajištěním výuky pro vaše děti. Děkuji vám. Je to pro pro vás, žáci, pro vás, zákonní zástupci i pro nás pedagogy a nepedagogy nová mimořádná situace. Učíme se všichni. Děkuji vám za komunikaci s námi, s pedagogy. Vždy jsme vám všichni nápomocni. Budeme se snažit pomoci řešit problémové situace týkající se vzdělávání. Možná už víte, že do školy se vrátíme nejdříve v polovině května, proto tímto způsobem budeme komunikovat a vzdělávat vás, milí žáci, ještě mnoho týdnů. Chci vás povzbudit, jste šikovní, plni energie a elánu, všechno zvládneme. Je ovšem potřeba, abyste doma školním informacím, opakování, dalšímu učivu, které máte od svých učitelů, věnovali pozornost a pracovali, nenechali nic náhodě. Každý přiložíme ruku k dílu a určitě se nám podaří celou mimořádnou situaci překlenout, zvládnout. Všem vám milí žáci, vážení zákonní zástupci přeji mnoho zdraví, co nejvíce radostných chvil Ivana Málková za kolektiv pedagogických i nepedagogických zaměstnanců školy

23. BŘEZNA, 2020 - INFORMACE - PODKLADY PRO VÝUKU OD 23. BŘEZNA. Dobrý den, žáci a zákonní zástupci. Z technických důvodů se dnes opozdí vložení podkladů pro výuku. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

20. BŘEZNA, 2020 - DŮLEŽITÉ INFORMACE - ODKAZY. Dobrý den, v příloze zasíláme důležité odkazy.
Soubor: Odkazy (PDF, 0.1 MB)

17. BŘEZNA, 2020 - Chovejme se odpovědně a buďme ohleduplní, nosme roušky. Dobrý den, v přiloženém souboru naleznete znění tiskové zprávy od hejmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka.
Soubor: TISKOVÁ ZPRÁVA (PDF, 0.17 MB)

17. BŘEZNA, 2020 - Odkaz na důležité informace v Jihlavě. Dobrý den, řadu důležitých informací naleznete na https://www.jihlava.cz/nouzovy-stav-v-jihlave-sledujte-unikatni-mapu-zmen/d-537752/p1=103382

16. BŘEZNA, 2020 - Komunikace pedagogů se žáky a jejich zákonnými zástupci. Žáci i jejich zákonní zástupci mohou komunikovat se všemi vyučujícími prostřednictvím emailu. Najdete je v kontaktech. V případě potřeby můžete kontaktovat i vedení školy - ředitelku, zástupce ředitelky, výchovného poradce.

16. BŘEZNA, 2020 - PODKLADY PRO VÝUKU NA TÝDEN OD 16. BŘEZNA DO 20. BŘEZNA. Dobrý den. Podklady pro výuku od učitelů naleznete v sekci INFORMACE PRO RODIČE. Podklady pro výuku mohou být průběžně aktualizovány (pokud dojde v souboru k úpravě, tak bude datum změny vždy vyznačeno v názvu souboru).

16. BŘEZNA, 2020 - INFORMACE. Vážení zákonní zástupci našich žáků, milí žáci. V průběhu pondělí 16. března budete na webových stránkách školy učiteli informováni, jak bude vypadat výuka v následujícím období, kdy bude škola uzavřena. Milí žáci, bude potřeba, abyste pracovali- studovali doma. A než vám učitelé začnou zasílat informace, můžete již od 9 hodin sledovat, učit se, opakovat si s televizí ČT2, případně později s ČT1. Dodržujte prosím všechna nařízení, doporučení, hygienu a vše společně zvládneme. Ivana Málková

14. BŘEZNA, 2020 - Rozšíření karantény po návratu z ciziny - TISKOVÁ ZPRÁVA. Dobrý den, v přiloženém souboru naleznete znění tiskové zprávy - Rozšíření karantény po návratu z ciziny.
Soubor: TISKOVÁ ZPRAVA (PDF, 0.18 MB)

13. BŘEZNA, 2020 - Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky.. Dobrý den, v přiloženém souboru naleznete Usnesení vlády České republiky o vyhlášení nouzového stavu pro území České republiky.
Soubor: OPATŘENÍ (PDF, 0.09 MB)

11. BŘEZNA, 2020 - Informace na webu. Dobrý den, další informace naleznete také v sekci "INFORMACE PRO RODIČE".

   copyright © 2020 Základní škola Jihlava, Jungmannova 6 webdesign - Karel Suk